Na czym to polega?

Kilka słów o Outsourcingu IT


Jedną z najważniejszych decyzji jaką musi podjąć właściciel firmy prędzej czy później jest ustalenie komu powierzyć administrację struktury teleinformatycznej. Fakty są takie, iż większość współczesnych firm napędzane są przez technologie, a gdy masz z nią problemy nieuchronnie wkraczają one w prawdziwe życie i powodują prawdziwe problemy biznesowe.

Myślisz że jesteśmy w błędzie? Co zrobisz gdy Twój e-mail jest niedostępny przez wiele godzin, ponieważ sieć w Twojej firmie uległa awarii? Co zrobisz gdy podnosisz słuchawkę w swoim biurowym telefonie VoIP zamiast dźwięku wybierania słyszysz głuchą ciszę? Co zrobisz gdy awarii ulegnie firmowy serwer, lub inny krytyczny sprzęt i nie będziesz mógł dostać się do ważnych dokumentów, potrzebnych na „wczoraj”?

Jeżeli odpowiedziałeś sobie „naprawie to sam” gratulacje! Jesteś bardziej kompetentny niż większość.

Ale większość będzie musiała wezwać kogoś, aby dowiedzieć się, co jest nie tak, a każde wezwanie kosztuje, nie ważne czy dzwonisz do swojego pracownika czy pracownika firmy osoby trzeciej, która obsługuję Wasz system informatyczny.

Zatrudnienie informatyka czy Outsourcing IT?

Co tak naprawdę jest dla Ciebie najlepsze? Zatrudnić pracownika odpowiedzialnego za system informatyczny? A może zlecić obsługę informatyczną do specjalistycznej firmy?
Powierzając firmie zewnętrznej obsługę informatyczną, możesz zmniejszyć bądź wyeliminować koszty i inne kwestie związane z zatrudnieniem pracownika. Jest bardzo mało prawdopodobne, że znajdziesz jednego pracownika który wie wszystko, co trzeba wiedzieć w świecie technologii. Natomiast jest wielce prawdopodobne iż pracownik będzie posiadał wiedzę ogólną, i który będzie musiał się jeszcze wiele nauczyć w pracy.

Outsourcing IT pozwala skupić się na tym, co Twoja firma robi najlepiej. Nadążanie z technologiami które wymaga Twoja działalność, jest kosztowne i czasochłonne. Poprzez Outsourcing IT, możesz spożytkować swój cenny czas i pieniądze na rzeczy, które są bezpośrednio związane z usatysfakcjonowaniem Twoich klientów, a nie na infrastrukturę podstawową Twojej działalności. Twój zwrot z inwestycji jest o wiele większy gdy zlecisz obsługę zewnętrznej firmie, która specjalizuje się w technologii. Dostawcy profesjonalnych usług współpracują z wieloma klientami i są na bieżąco w temacie najlepszych praktyk branżowych. Technologia staję się coraz bardziej skomplikowana, nierealne jest wymaganie od pracownika specjalistycznej wiedzy w wielu różnych dziedzinach.

Nasza oferta:

Eternal IT oferuje kompleksową obsługę informatyczną dla firm, na terenie miasta Przemyśl i powiatu przemyskiego. Nasze usługi mają na celu pomoc firmom dotrzymać kroku w kierunku szybko rozwijających się nowych technologii. Jesteśmy przedsiębiorcami takimi jak Ty, więc wiemy że Twój czas i zasoby są cenne i że trzeba się koncentrować na tym, co najważniejsze. Wykorzystaj naszą dużą wiedzę i pasję jaką poświęcamy dla wsparcia biznesu IT na swoją korzyść – czy to zapewnienie wsparcia IT dla pracowników, chroniąc ważne dane, dbając o ciągłość pracy i bezawaryjność urządzeń czy wprowadzając nowe rozwiązania IT usprawniające pracę w Twoim przedsiębiorstwie. Bez względu na to do czego wykorzystasz usługi firmy Eternal IT, możesz liczyć na doświadczenie i zachwycający seriws, dostarczany przez zespół który w 100% zobowiązuje się do Twojego sukcesu i satysfakcji.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety obsługi IT, które sprostają każdym wymaganiom.

Dodatkowo w pakietach na abonament i płatny za efekty, po rozpoczęciu współpracy wykonujemy zupełnie za darmo czyszczenie wszystkich komputerów i innych urządzeń kompresorem bezolejowym, uporządkowujemy i tworzymy przejrzystą dokumentację informatyczną oraz przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa systemu informatycznego. Realizujemy także obowiązki wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych.

Pakiety obsługi IT

Dbamy o Państwa potrzeby informatyczne. Dzięki współpracy z nami, możesz skupić się na biznesie, i jednocześnie obniżyć koszty działalności.

Bez zoobowiązań

od50 zł/ usługę

Prowadzisz małą firmę, która nie potrzebuje stałej obsługi informatycznej? Dzwonisz po informatyka tylko w razie wyraźnej potrzeby? Jeśli odpowiedziałeś dwa razy tak, jest to najlepsza oferta dla Ciebie!


 • brak jakiegokolwiek zoobowiązania
 • kontrola kosztów
 • elastyczność działań

Na kartę

od200 zł/ pakiet

Prowadzisz mała firmę bądź średniej wielkości przedsiębiorstwo? Korzystasz z usług informatyka w miarę często, lecz nieregularnie? Jeśli tak opieka informatyczna przedpłacona jest dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem!

 • brak jakiegokolwiek zoobowiązania
 • dostępne pakiety 5-10-15
 • niska cena za godzinę pracy
 • gwarantowane czasy reakcji

Na abonament

od600 zł/ miesiąc

Prowadzisz średniej wielkości firmę? Nie wyobrażasz sobie przestoju w pracy, zależy Ci przede wszystkim na bezawaryjności, bezpieczeństwie danych, zorganizowanej dokumentacji informatycznej, stałego czuwania nad pracą urządzeń i pomocy technicznej dla pracowników? Ta oferta w pełni zaspokoi potrzeby Twojej firmy!

 • abonament zawiera ustaloną miesięczną liczbę godzin
 • niewykorzystane godziny przechodzą na następna miesiące
 • ciągłość współpracy oraz nieustanna pamięć o Twoich zasobach informatycznych
 • bardzo atrakcyjna stawka godzinowa

Płatny za efekty

od1200 zł/ miesiąc

Zasoby IT Twojej firmy są rozbudowane, a wydajność pracy Twojej firmy związana jest z prawidłowym funkcjonowaniem systemu IT? Nawet chwilowy przestój w pracy wiąże się z poniesionymi stratami? Potrzebujesz usługi która będzie zawsze i w nieograniczonej mierze dostępna, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i liczenia godzin? Jeśli tak, to ta oferta jest najlepszym wyborem dla Ciebie!

 • opłata tylko za efekt pracy a nie za czas
 • najniższa możliwa cena
 • najszybsze gwarantowane czasy reakcji
 • nieograniczony dostęp do naszych usług
 • stała realizacja czynności serwisowych

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijająca się firmą z zakresu usług IT. Ciągłe zdobywanie fachowej wiedzy, poszukiwanie nowych, skuteczniejszych rozwiązań sprawia, że jesteśmy odpowiednim partnerem, któremu możesz zaufać. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klientów z naszych usług.

home_hosting_icon_1

Bezpieczeństwo

W pierwszej kolejności przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa w Państwa firmie, i w odpowiedni sposób reagujemy na luki w zabezpieczeniach systemu informatycznego. Realizujemy również obowiązki wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych. Z nami dane Państwa firmy są bezpieczne.
home_hosting_icon_2

Szybka reakcja

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele firm, opiera swoją pracę o system informatyczny. Każda nawet niegroźna usterka może przynieść olbrzymie straty. Dlatego czas reakcji naszego serwisu jest możliwie jak najbardziej krótki, by jak najbardziej ograniczyć okres zastoju.
home_hosting_icon_3

Przyjazna komunikacja

Gwarantujemy że współpraca z nami, i rozwiązywanie zaistniałych usterek będą przebiegały w miłej atmosferze. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, w kontakcie z Klientem staramy się opisywać wykonywane przez nas działania w zrozumiałym dla większości ludzi języku :-)
home_hosting_icon_4

Kompleksowość usług

Oferujemy pełen zakres usług, zaczynając od kompletnej obsługi informatycznej po tworzenie identyfikacji wizualnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć Twoją firmę w sposób kompleksowy, co oszczędza czas, pieniądze oraz ułatwia współpracę.